• Kategorija: VRHUNSKI VESLAČI (Savezni razred), SENIORI (od ′71.):

 

1954. 1xSMA Drago Durajlija
  1xSŽA Milka Hrabar
1955. 1xSŽA Milka Hrabar
1965. 2+SMA Bratislav Ugrinić, Anton Glumpak, kormilar Zvonimir Korak
  4-SMA Darko Papeš, Zdravko Anzulović, Dražen Ugarković, Tudor Tironi
  4+SMA Darko Papeš, Zdravko Anzulović, Dražen Ugarković, Tudor Tironi, kormilar Zvonimir Korak
  8+SMA Darko Papeš, Rikard Šener, Bratislav Ugrinić, Anton Glumpak, Marijan Paulin, Dražen Ugarković, Zdravko Anzulović, Tudor Tironi, kormilar Zvonimir Korak
1966. 4-SMA Zvonko Posavec, Branko Gumhalter, Marijan Šurmanović, Mladen Bujan
  4+SMA Zlatko Cergolj, Branko Savić, Marijan Paulin, Mirko Potrebić, kormilar Nikola Rudelić
1967. 4-SMA Branko Savić, Mirko Potrebić, Marijan Cergolj, Marijan Paulin
1971. 8+SMA Zlatko Kolonić, Ninoslav Dusper, Josip Ivezić, Zdravko Anzulović, Ivo Celio-Cega, Tudor Tironi, Darko Papeš, Josip Paljug, kormilar Srećko Šuk
1972. 8+SMA Zlatko Kolonić, Ninoslav Dusper, Josip Ivezić, Krešimir August, Zdravko Anzulović, Ivo Celio-Cega, Tudor Tironi, Darko Papeš, kormilar Srećko Šuk
1976. 8+SMA Mladen Golubić (MLA), Robert Jakubek (MLA), Ivica Filipović(MLA), Miroslav Darany (MLA) , Krunoslav Klak (CRO), Damir Mikšić (MLA), Zlatko Kolonić (CRO), Ninoslav Dusper (CRO), kormilar Šime Baraba(MLA)
1985. 2xSŽA Kristina Jurkić, Suzana Stanović
1988. 2xLSMA Mario Hiveš, Danko Belobrajdić
  8+SMA Hrvoje Božićević (ZAG), Miroslav Erceg (CRO), Davor Šubić (CRO), Marijan Bužanić, Krešimir Lušić, Krešimir Čuljak, Kristijan Krkač(svi ZAG), Josip Šćrbec (CRO), kormilar Marijan Matošić (ZAG)
1989. 1xLSMA Branko Dučak
2xLSMA Mario Hiveš, Danko Belobrajdić
  4-SMA Davor Šubić, Miroslav Erceg, Joško Medak, Ante Dragović
1990. 1xLSMA Branko Dučak
2xLSMA Mario Hiveš, Danko Belobrajdić
2-SMA Ante Dragović, Zlatko Buzina
  2+SMA Ante Dragović, Zlatko Buzina, kormilar Berislav Kern
  4-LSMA Joško Medak, Branko Dučak, Danko Belobrajdić, Mario Hiveš
4-SMA Miloš Surla, Domagoj Vidović (oba Croatia), Krešimir Kuhar, Mišo Vejnović (oba Zagreb)
  4+SMA Josip Šćrbec, Davor Šubić, Miroslav Erceg, Igor Velimirović, kormilar Berislav Kern
  8-LSMA Joško Medak, Vladimir Brnardić, Saša Miladinović, Siniša Kos, Mario Kosi, Zdenko Počekal, Miroslav Erceg, Ivan Kuliš, kormilar Berislav Kern
1990. 8+SMA Mladen Predrijevac, Ante Dragović, Zlatko Buzina, Ivica Bilandžić, Igor Velimirović, Branko Dučak, Davor Šubić, Josip Šćrbec, kormilar Berislav Kern
1991. 4+SMA Slobodan Medak, Goran Mihovilović, Miloš Surla, Denis Ambruš, kormilar Berislav Kern
  8+SMA Marko Perinović (JZD), Miloš Surla, Ante Dragović, Mladen Predrijevac, Denis Ambruš, Slobodan Medak, Zoran Talić, Goran Mihovilović, kormilar Berislav Kern (ostali CRO)
1993. 2-LSMA Branko Dučak, Danko Belobrajdić
  4xLSMA Damir Rajle, Branko Dučak, Danko Belobrajdić, Mario Hiveš
1995. 2+SMA Igor Velimirović, Davor Šubić, kormilar Silvio Petriško
1998. 2+SMA Igor Velimirović, Zoran Zuban, kormilar Silvio Petriško
1999. 2+SMA Igor Velimirović, Krešimir Čuljak, kormilar Silvio Petriško
2002. 2+SMA Igor Francetić, Krešimir Čuljak, kormilar Silvio Petriško
  • Kategorija: STARIJI PODMLADAK ( do ′66.): (veslači starosti od 18 do 20 godina)

 

1964. 4-SPM Darko Papeš, Branko Gumhalter, Marijan Šurmanović, Mladen Bujan
1965. 4-SPM Darko Papeš, Branko Gumhalter, Marijan Šurmanović, Mladen Bujan
  • Kategorija: PODMLADAK DO 18 ( do ′66.), JUNIORI (od ′67.):

 

1946. 8+JMA Tomislav Lesić, (?) Pleše, Ivica Pavlek, Ivan Mrgan, Josip Turk, Vlado Hudorović, Boris Babić, Zdenko Venier, kormilar Josip Grozaj
1949. 4+JMA Ivan Marcapan, Zvonko Plahutar, Dragutin Frgić, Vladimir Kuzmanović, kormilar Josip Grozaj
1956. 4+JMA Borislav Mudri, Slobodan Mudri, Josip Peretić, Antun Ivanušić, kormilar Vlado Šestak
1959. 4+JMA Branko Mišić, Josip Lisičak, Zvonko Potočnjak, Zlatko Marenče, kormilar Slobodan Mudri
1960. 4+JMA Ivica Habdija, Ivan Šmintić, Marijan Mrzljak, Jelenko Bitasek, kormilar Nedjeljko Ivančević
1961. 4+JMA Marijan Paulin, Antun Glumpak, Borna Šarić, (?) Krlek, kormilar Viktor Stipetić
1964. 4-JMA Darko Papeš, Branko Gumhalter, Marijan Šurmanović, Mladen Bujan
1965. 2+JMA nisu poznata imena
1970. 2+JMA Zlatko Kolonić, Ninoslav Dusper, kormilar Ervin Mrinjek
1971. 2+JMA Zlatko Kolonić, Ninoslav Dusper, kormilar Srećko Šuk
1981. 8+JMA Mario Premec (TRE), Damir Škare (MLA), Mladen Predrijevac (CRO), Damir Hađina (MLA), Zoran Pribičević (MLA), Ninoslav Rahilić (MLA), Leonard Buhin (TRE), Danijel Tomac (TRE), kormilar Dubravko Nemec (TRE)
1989. 2-JMA Davor Šubić, Miroslav Erceg
1990. 4+JMA Miloš Surla, Domagoj Vidović (oba CRO), Krešimir Kuhar, Marijan Bužanić, kormilar Nikica Šprem (ostali ZAG)
  8+JMA Zoran Talajić (CRO), Siniša Posavec (CRO), Lovro Jurić (ZAG), Amir Rapić (ZAG), Miloš Surla (CRO), Domagoj Vidović (CRO), Krešimir Kuhar (ZAG), Mišo Vejnović (ZAG), kormilar Berislav Kern (CRO)
1994. 2-JMA Igor Francetić, Hrvoje Kern
  2+JMA Boris Rihtar, Igor Drvodelić, kormilar Silvio Petriško
1997. 4+JMA Zoran Zuban, Jerko Rebić, Dejan Šušak, Renato Tripalo, kormilar Silvio Petriško
1998. 2+JMA Zoran Zuban, Damir Leskovšek, kormilar Silvio Petriško
1999. 1xJMA Tomislav Popić
2004. 1xLJŽA Paula Šuk
2006. 4xJMA Luka Postružin, Antonio Dujmović, Borna Škovran, Mihael Britvec
2007. 4xJMA Luka Postružin, Mislav Jelaković, Antonio Dujmović, Mihael Britvec
2009. 1xJMA Filip Zember
2014. 2xJMA Tomislav Čanić, Josip Bobinac
2016. 1xJMA Patrik Farkaš
2xJMA Filip Lesić, Karlo Habuda
4xJMA Luka Dizdar, Patrik Farkaš, Filip Lesić, Karlo Habuda
  • Kategorija: MLAĐI JUNIORI:

 

1978. 8+JMB Bojan Jelaković, Borna Šarić, Davor Lekić, Miro Marenčić, Tomislav Kovačić, Boris Režek, Mario Hiveš, Gordan Košutić, kormilar Davor Šavor
1989. 2-JMB Zoran Talajić, Saša Miladinović
1992. 1xJMB Jakov Tironi
1993. 1xJMB Hrvoje Marić
1994. 2-JMB Dubravko Hlede, Berislav Kern
1995. 1xJMB Dubravko Hlede
1999. 2-JMB Dino Šug, Kristijan Karlović
2001. 2-JMB Ivor Šimić, Krešimir Mršić
2005. 2xJMB Luka Postružin, Antonio Dujmović
2007. 1xJMB Filip Zember
2008. 2-JMB Mislav Radić, Branimir Radić
2015. 1xJMB Patrik Farkaš
4xJMB Teo Čižić, Matija Turčić, Karlo Habuda, Filip Lesić
2016. 2xJŽB Talia Kovačić, Katarina Vučina
4xJŽB Sara Kolaković, Marta Kostelić, Talia Kovačić, Katarina Vučina
  • Kategorija: STARIJI KADETI (KADETI A):

 

1992. 1xKMA Hrvoje Marić
1998. 2xKMA Dino Šug, Kristijan Karlović
4xKMA Luka Šušković, Kristijan Karlović, Dino Šug, Josip Posavec
2003. 1xKMA Luka Postružin
2010. 4xKMA Leo Levec, Jakov Tkalčić, Josip Bobinac, Jakov Šuk
2011. 2xKMA Jakov Tkalčić, Tomislav Čanić
2013. 2xKMA Patrik Farkaš, Filip Lesić
2015. 4xKŽA Marta Kostelić, Talia Kovačić, Sara Kolaković, Katarina Vučina
  • Kategorija: MLAĐI KADETI (KADETI B):

 

2009. 1xKMB Jakov Tkalčić